Teenused

Varahaldus

QFM on pühendunud oma klientide rahalise heaolu tagamisele. Pakume personaalset teenust, mis hõlmab aktiivseid juhtimisstrateegiaid püüdes suurendada tootlust, kohalikke regulatiivseid teadmisi ja spetsialistide kaasamist.

Haldame Eesti äriklientide varasid, mis enamasti piirduvad meie hallatavate usaldusühingute fondidega. QFM-i pakutavad teenused hõlmavad lisaks maksualastele nõustamisele, planeerimisele ja ettevõtte abistamisele ka varahaldust ja igakülgset õigusnõustamist, mis on suunatud füüsilistele ja juriidilistele isikutele, kes tegelevad keeruliste finantsküsimustega. Neid teenuseid osutatakse klientidele nii individuaalselt kui ka ühiselt. Selline terviklik teenus saavutatakse, tehes meie klientide nimel koostööd teiste valdkondlike ekspertidega, näiteks raamatupidajatega.

Klientide varade kaitse ja väljakujunenud pädevus regulatiivsete nõuete täitmisel on need valdkonnad, kus me usume, et meie pädevus on kõige tugevam konkurentsieelis. Võimaldame oma klientidel rohkem keskenduda nende igapäevaste äritegevusele, pakkudes samal ajal erakordset teenust ja laiendades oma äritegevust.

Koostöös meiega tõhustate oma varahaldusprotseduure ja -süsteeme ning saate osaliseks kaasaegses ja individuaalses lähenemises varahaldusele.