QFM

QFM on 2014. aastal asutatud finantsteenuseid pakkuv Eesti ettevõte. Meie äritegevus on pühendatud usaldusfondide juhtimisele. Oleme registreeritud väikefondi valitsejana Eesti Finantsinspektsioonis ja omame finantseerimisasutuse tegevusluba nr. FFA000250.

Valentin Ivanov
Valentin Ivanov
QFM-i tegevjuht
ja valitsevate usaldusfondide juht

Oleme uhked, et pakume teenuseid oma klientidele Eestis, sealhulgas Euroopa eraisikutele ning Eesti ettevõtetele. QFM on omandanud väärtusliku kogemuse Eestis ning on loonud tugevad teadmised sellistes valdkondades nagu fondide ja varade haldamine, laenude andmine, raamatupidamine ja regulatiivsete nõuete ning hoolsuskohustuste täitmine.

Meie võimekus vastata kaasaegse ärimaailma väljakutsetele põhineb meie kasutatavatel meetoditel. Kliendid usaldavad meid tänu meie asjatundlikkusele ja pühendumusele nende investeeringute haldamisel ning valmisolekule kohaneda nende muutuvate vajadustega. Samuti teeme koostööd professionaalsete ettevõtetega nende äritegevuse finantseerimisel, mis omakorda aitab kaasa fondide varade stabiilsele kasvule.